Call nowContact Us

Hasta Yorumları

Harika doktor, harika servis

Dr. Erdal Tugsel'den ve hastanedeki tüm personelden çok mutluyum. Bana çok iyi bakıyorlar. Sonuçlar, ben en iyi yönlerden daha iyi!
Ertan'a benimle olduğun ve her zaman yardım ettiğin için teşekkürler! Yakında% 100 geri döneceğim
Teşekkür ederim, teşekkür ederim, teşekkür ederim!

Surgery TR's rhinoplasty patient

Rositsa

Çok iyi personel

Surgery TR'ye bir mesaj gönderdim, 5 dakika içinde geri döndüler. Onlar çok hızlı ve kolay. Onları Meme Büyütme ameliyatım için seçtim. Her şey iyi gitti.
Doktor bana istediğim görüntüyü verdi. Birçok arkadaş mümkün olan en kısa sürede aynı şeyi yapmak istiyor!

Surgery TR's breast enlargement patient

O'Shea

Harika Hizmet

Bu insanları uzun zamandır tanıyormuşum gibi hissettim. Herkes çok samimi ve yararlı. Doktor ve temsilcisi çok detaylı bilgi verdiler. Bilmek istediğim her şeyi öğrendim. Daha fazla güven için hayatıma bir kez yatırım yapmaya karar verdiğim için mutluyum.

Surgery TR's hair transplant patient

Gianni

Temiz ve modern

Meme implantlarımın yanı sıra 6 gün içinde doğal göğüslerimde bir artış ve bir karın germe ve 16 kaplama çıkardım. Diş hekimi Ebru ve Doktor Volkan harikaydı. Hizmet şaşırtıcı ve Surgery TR her zaman 7/24 elde edildi. O zaman yeterince tavsiye edemem.

Surgery TR's dental and tummy tuck patient

Jessica

Profesyonel Ekip

Eski implantlarım ve bir yükselme olmuştu ve ameliyatım beklenenden daha karmaşık olmasına rağmen doktor oldukça iyiydi ve ondan iyi çıktım. Sadece 10 gün oldu ama işe geri döndüm ve yavaş yavaş eski rutine geri dönüyorum. Onlar çok profesyonel.

Surgery TR's breast enlargement patient

Catalina